GRY

WROTA CZASU: EGIPT

Miesiące pracy, nieprzespane noce, tomy książek, doświadczenia fizykochemiczne, które omal nie doprowadziły do zagłady świata. Tak wyglądały ostatnie lata naszej pracy.
Wyczerpanie psychiczne i fizyczne osiągnęło granice wytrzymałości ludzkiego organizmu.
Nasze poświecenie i cierpienie w końcu przyniosło rezultaty. Otworzyliśmy pierwsze Wrota!
Wybór nie mógł paść na inne miejsce niż starożytny Egipt. Fascynacja tą cywilizacją i chęć uzyskania odpowiedzi na liczne pytania spowodowała, że wysłaliśmy na drugą stronę ekipę złożoną z najlepszych naukowców. Całej ekspedycji przewodził prof. Thomas Schmitt.Wybór był oczywisty, bo oprócz doświadczenia archeologicznego posiada on też umiejętności przeżycia w miejscach odciętych zupełnie od cywilizacji. Grupa powinna była wrócić po godzinie, ale słuch o niej zaginął…Poszukujemy śmiałków, którzy udadzą się z misją rozpoznawczo-ratunkową.Jeśli chcecie zostać bohaterami kontaktujcie się z nami!

WROTA CZASU: TORTUGA

Wpadki zdarzają się najlepszym. W trakcie ostatniej podróży cała drużyna została złapana przez piratów, którzy już nie mogą się doczekać żeby ją sprzedać na targu niewolników.

Grog kosztuje! Czy uda im się uciec i naprawić wrota zanim dopłyną do brzegów Tortugi?

Jo ho ho i butelka rumu!

LOKALIZACJA

Lokalizacja Kiedyś luksusowa dzielnica… Z biegiem czasu stała się szemrana. Złowrogie spojrzenia obcych to z pewnością może Was spotkać podczas tej misji. Podejmując wyzwanie postarajcie się nie wzbudzać zainteresowania osób postronnych.

Plan jest następujący: zjawiacie się pod umówionym adresem i od razu udajecie się do lokalu, którego szyld nie zwraca większej uwagi. Niektórzy mogą pomyśleć, że to siedziba jakiegoś zegarmistrza. Tylko Wy wiecie, że lokal należy do nas. Pukacie do drzwi trzy razy i wciskacie przycisk dzwonka. Teraz pozostaje Wam poczekać na człowieka, który z ramienia naszej organizacji przekaże Wam więcej szczegółów.

Ponieważ jesteście zawodowymi włamywaczami domyślacie się, że robota idzie o dużą stawkę.
Współpracujemy tylko z najlepszymi i dlatego powinniście bezzwłocznie zainteresować się tym zleceniem.

W innych okolicznościach zapytalibyśmy się, czy podejmujecie ryzyko? Mamy jednak wrażenie, że nie tylko chęć zysku, ale również renoma naszej agencji przesądziły już o Waszej decyzji.

WROTA CZASU: CICHA NOC

Cicha Noc Jest ogromny problem! Potrzebujemy ochotników do ocalenia tych Świąt! Sprawa niecierpiąca zwłoki, bardzo delikatna.

Pomóżcie nam !

We are able to host English speaking groups, however all such bookings should be arranged through mailing us on biuro@ticktack.pl at least 7 days in advance